חיפוש

איזה צעצועים פיטבולים הכי אוהבים?

מי שמגדל כלב פיטבול בבית יודע כי עליו להחזיק בצעצועים שיאפשרו לכלב לפרוק אנרגיה. מדובר בצעצועים מסוימים ביותר, כאלו שצריכים להיבחר בקפידה תוך התאמה לגזע המדובר. יצאנו לבדוק עם בעלי פיטבולים שונים מרחבי הארץ איזה צעצועים הכי מתאימים לפיטבול שלהם וחזרנו עם רשימה שכוללת את הצעצועים הנפוצים ביותר. הישארו אתנו ותגלו מה הם.

 

הצעצוע ה – 1 שפיטבולים הכי אוהבים: בובת נשיכה בצורת דג

גילינו די מהר כי פיטבולים אוהבים מאוד צעצועים שניתן לנשוך אותם בחוזקה. כך שקיבלנו היצע רחב של צעצועים מפלסטיק או מסיליקון. בובת הנשיכה בצורה של דג היא אחת מהן. מדובר בבובה שתגרום לכלב שלכם לזנק עליה ממרחקים. יש מי שאומרים שהצורה של הדג גורמת לכלב לרצות לרדוף אחריו. זהו צעצוע די בסיסי שקיים כמעט בכל בית שיש בו פיטבול, כך התגלה לנו במהלך הבירור שערכנו.

 

הצעצוע ה – 2 שפיטבולים הכי אוהבים: צעצוע מצפצף בצורת שוק

עובדה נוספת שהתגלתה לנו במהלך הבירור המעמיק נוגעת לחיבה של פיטבולים לצעצועים מצפצפים. קיבלנו מידע על אין ספור צעצועים מצפצפים ובחרנו בסופו של דבר את הצעצוע שהומלץ לנו מספר רב ביותר של פעמים. אם קראתם את הכותרת, אתם וודאי מבינים כי מדובר בצעצוע מצפצף בצורת שוק של תרנגולת. אם אתם רוצים לרכוש את המוצר או לראות מקרוב במה מדובר, כדאי שתיכנסו אל האתר הבא: https://petbest.co.il. שכן, לאחר חיפוש מעמיק, גילינו כי הוא קיים שם במלאי.

בובת נשיכה בצורת דג

הצעצוע ה – 3 שפיטבולים הכי אוהבים: נשכן מצפצף שצף במים

הצעצוע השלישי שפיטבולים הכי אוהבים הוא נשכן מצפצף שצף במים. אם יש לכם כלב בבית, אתם בטח יודעים שאחד הדברים האהובים עליו חוץ מלשחק אתכם זה לשחות. אנו ממליצים לכם שלא לערוך רק חיפוש על משחקים לכלב בבית, אלא גם על משחקים לים. שכן, בימי הקיץ החמים, תוכלו לצאת עם הכלב לטיול מרענן בים ולשחק עמו בצעצועים צפים. כך הוא ירוץ על המים, יתרענן ויחזור אליכם עם הצעצוע בפה.

 

איך תבחרו את הצעצוע המתאים ביותר עבור הכלב שלכם?

בחירה של צעצוע לכלב זה לא עניין של מה בכך. אנו יודעים כי לעיתים בעלי כלבים מוצאים את עצמם רוכשים צעצוע שלא מעניין את הכלב בכלל. אם נתקלתם במצב שכזה, כדאי שתדעו שיש לנו פתרון עבורכם. עליכם ליישם את 3 השלבים הבאים. שכן, הם יאפשרו לכם לבחור במשחקים שהפיטבול שלכם יאהב בוודאות:

  1. גשו אל חנות חיות שנמצאת בקרבת הבית
  2. תגיעו עם הפיטבול
  3. תציגו בפניו צעצועים שונים
  4. תבחרו רק את הצעצועים שהוא שיחק אתם

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הצעצועים שפיטבולים הכי אוהבים. כעת, יש בידיכם את המידע החיוני, כך שנותר לכם רק לבחור את הצעצוע המתאים ביותר לפיטבול שלכם.

בעל חיים

אולי תאהבו גם את