ארונות הזזה או ארונות פתיחה – מה הכי נכון לי?

אחת התהיות שעולות בקרב צרכני רהיטים רבים נוגעת לבחירה נכונה של ארונות. הרי ישנו מגוון רחב של ארונות וכל אחד מוצא את הארון המתאים לו ביותר לאחר שהוא עורך ניסיונות רבים בתחום. את המדריך הנוכחי כתבנו במטרה לחסוך מכם את הניסיונות הללו. כך שמקריאת המדריך בלבד, תוכלו לדעת מהו הארון הנכון לכם ביותר מבין השניים: ארון הזזה או ארון פתיחה? הישארו אתנו ותגלו את כל המידע בנושא.

 

רקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לפני כמה שנים, לאחר שרכשנו ארון חדש ומעוצב להפליא. באותה תקופה לא חשבנו יותר מידי על נוחות והתמקדנו בעיקר בעיצוב. הדבר הוביל לכך שגילינו כי רכשנו ארון שאינו תואם כלל לצרכים שלנו. היה לנו קשה לפתוח אותו בגלל שהחלל של החדר היה קטן מאוד, ובסופו של דבר התברר לנו גם שבחרנו בכלל בארון אמבטיה ועשינו בו שימוש לחדר השינה. כדי שאתם תימנעו מטעויות שכאלו, החלטנו לכתוב את המדריך הנוכחי שישנה לכם את החיים.

 

אז מתי הכי נכון לכם לבחור בארונות הזזה?

כדי שתוכלו לדעת אם מתאים לכם לרכוש כעת ארונות הזזה, אתם צריכים לבדוק אם אתם עונים על הקריטריונים הבאים:

  • אם יש לכם חדר עם חלל קטן
  • אם אתם מתקשים בפתיחת ארונות
  • אם אתם מרגישים יותר בנוח עם הזזה של דלת הארון
  • אם אין לכם בעיה בניקיון של מסילות הארון

אפשר להקל עליכם ולומר שארונות מסוג זה מתאימים ברוב המקרים לחללים קטנים, שכן, הדלתות שלהם לא תופסות מקום רב בעת פתיחה, כך שזהו הקריטריון המכריע בסופו של דבר.

 

ומתי הכי נכון לכם לבחור בארונות פתיחה?

אם יש לכם חלל רחב ידיים ואתם לא מוגבלים במקום, מומלץ לבחור בארונות פתיחה שנחשבים לנוחים יותר עבור מי שמתקשים לנקות את המסילות של ארונות ההזזה. ארונות אלו מתאימים גם ברוב המקרים במצבים שבהם יש צורך בתלייה של בגדים או תיקים בתוך הארון. שכן, ניתן להניח מתלה על חלקו העליון של דלת הארון, דבר שחוסך לא מעט מקום.

 

תבחרו מה שנוח לכם

כעת אתם יודעים מתי אתם צריכים לבחור בארון הזזה או ארון פתיחה, כך שנותר לכם רק לבחון מה מתאים לכם יותר מבין השניים. אם אתם מרגישים שיש לכם צורך לבחון את העניין יותר לעומק, אתם תמיד יכולים להגיע לבית של חברים או קרובי משפחה שיש להם את שני סוגי הארונות הללו ולהתרשם בעצמכם.

 

לסיכום המדריך

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי שתוכלו לבחור בסופו של דבר את הארון המתאים לכם ביותר. אנו מאחלים לכם שתיישמו את הטיפים שנכתבו לעיל, כדי שתוכלו לבחור בארון הטוב ביותר שישמש אתכם לאורך שנים ארוכות. שתהיה בחירה נכונה!

ארונות הזזה

אולי תאהבו גם את