חיפוש

למה שווה לפנות אל הר הביטוח עוד היום?

ככל שעברו עליכם השנים הבנתם טוב יותר שאתם לא יודעים מה יוליד יום? אין שום ערבון לכך שאם אתם בריאים היום גם מחר תרגישו מספיק טוב כדי לעבוד? אם כך, ברור מדוע עשיתם לאורך השנים כל כך הרבה ביטוחים. עם זאת, האם זה באמת נחוץ? והאם יש סיבה שבגללה אתם צריכים לשלם על ביטוח דירה פעמיים?! זה נשמע אומנם אבסורד, כי ברור שאף אחד מאיתנו לא יתנדב ביודעין לשלם על אותו ביטוח פעמיים, אך יחד עם זאת, זה קורה, ובתדירות הרבה יותר גבוהה ממה שנדמה לכם. לכן, אם גם אתם חוששים שאולי אתם משלמים על ביטוחים כפולים או על אותם סעיפים בפוליסות שונות, הגיע הזמן שתעשו סדר בעניינים. מצד שני, אם אתם לא זוכרים בכלל איפה עשיתם את הביטוחים השונים ועל איזה פוליסות אתם חתומים, איך תוכלו לעשות סדר? זה נשמע לכם מוכר? הולכים לאיבוד? אם כך, זה בדיוק הרגע לפנות אל הר הביטוח, אז למה אתם מחכים?

קופת חיסכון

הכלי שיעשה לכם סדר בכל הביטוחים שלכם

אם גם אתם רוצים להבין איזה ביטוחים יש לכם, כמה אתם מוציאים עליהם בחודש והאם לא הגיע הזמן לשנות את המצב, כדאי שתדעו שהר הביטוח זו הכתובת שאליה אתם צריכים לפנות. זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם, כי הר הביטוח זו למעשה מערכת ממוחשבת שאתם בסך הכול צריכים להכניס אליה כמה פרטים אישיים כמו שם, שם משפחה ומספר תעודת הזהות שלכם. בעזרת כל הפרטים הללו המערכת תוכל לבצע תוך זמן קצר ביותר סריקה עבורכם ובסופה היא תוציא לכם דוח מפורט. כך תוכלו לדעת איזה ביטוחים יש לכם, על איזה פוליסות אתם משלמים ובאיזה חברות ביטוח אתם מבוטחים. חשוב לעשות את הבירור הזה כמה שיותר מהר כי רק כאשר תקבלו את תוצאות הסריקה הזאת תוכלו להחליט מה אתם עושים, מה אתם משנים ואיפה אתם יכולים לחסוך.

האם ניתן לעשות חיפוש עבור אדם שנפטר?

התשובה היא בפירוש כן, כל עוד אתם היורשים החוקיים שלו. למען האמת, כדאי לעשות את זה, כי אם תוכלו בצורה כזאת לגלות שההורים שלכם עשו חסכונות שלמעשה שוכבים כאבן שאין לה הופכים, למה שתוותרו על כך? לצערנו הרב, זה לא שחברת הביטוח שבה מחכים הכספים הללו תתחיל לחפש אתכם כי אתם היורשים. לכן חשוב שתעשו אתם את החיפוש הזה כי בהחלט יכול להיות שמחכים לכם לא מעט כספים. זה לא משנה אם מדובר על כמה אלפי שקלים או על סכומים הרבה יותר גבוהים, כי בכל מקרה, אם מדובר על כסף שמגיע לכם, מה פתאום שתוותרו עליו? הר הביטוח זו יוזמה מבורכת שרבים כבר עשו בה שימוש, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

רוצים לדעת איך לתכנן מס לחצו כאן

אולי תאהבו גם את