חיפוש

איך בוחרים חברת שטיחים?

חברות שטיחים מייצרות שטיחים ברמות שונות ומסוגים שונים. לכן כדאי למצוא את השטיח המתאים לכם, באמצעות חברת שטיחים איכותית. בעת בחירת שטיח לבית, צריך להתחשב במספר גורמים שונים. לפניכם מדריך קצר לבחירת שטיח לבית או לעסק, המפרט על סוגי שטיחים שונים וגם קצת על חברות שטיחים. 

 

ראשית, הגדירו את הצרכים שלכם מהשטיח

שטיחים נפרשים בחדרים מסוגים שונים בבית ובמקומות אחרים כמו בתי עסק. כמו כן הם ממלאים תפקידים שונים בכל חדר בהם הם נמצאים. לכן לפני שאתם מתחילים בהליך של בחירת חברת שטיחים, עליכם להגדיר לעצמכם מה הם הצרכים שלכם מהשטיח המדובר. שטיח אמבטיה, שטיח סלון ושטיח למשרד לא ישרתו צרכים דומים. כמו כן עליכם להתאים את השטיח שלכם לעיצוב של החדר בו הוא ייפרש בעתיד וחשוב לשים לכך לב בעת הקנייה.

 

ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים יסודית בין החברות

לאחר שהבנתם איזה סוג של שטיח אתם רוצים לקנות, עליכם למדוד את גודל השטיח הרצוי לכם ולאחר מכן לחפש אותו בחנויות השונות שמוכרות שטיחים. חשוב לאתר את כל החברות שמוכרות את השטיחים שמתאימים לכם, ולערוך ביניהן השוואת מחירים יסודית. השוואת מחירים תאפשר לכם לקנות את השטיח הטוב ביותר בעבורכם במחיר הנמוך ככל האפשר.

לפעמים בעת סקר השוק שעושים מגלים עוד סוגי שטיחים ,ומבינים שהבחירה הראשונית שלנו הייתה מוטעית. לכן סקר השוק הוא שלב חשוב מאוד בקניית שטיח, המאפשר לנו להכיר את המוצרים שקיימים בשוק ולראות האם הבחירה שלנו היא הבחירה הטובה ביותר או שמא כדאי לשפר אותה. חשוב לציין, שמעבר למחיר, צריך לוודא כמובן שמדובר בחברה שמוכרת שטיחים איכותיים בלי קשר למחירם.

 

קבלת מידע על תחזוקה נכונה של השטיח

לאחר שמצאתם את העסקה המשתלמת ביותר, הגיע הזמן לקנות את השטיח. חברת שטיחים טובה תספק לכם מידע חשוב על תחזוקת השטיח. בעת הקנייה יש לשאול את המוכר על התחזוקה המומלצת לשטיח, זמני ניקוי מומלצים ושיטות ניקוי שישאירו אותו נקי אבל לא יפגעו בו או יגרמו לו לבלאי מהיר.

 

חברות שטיחים ישראליות ובין לאומיות

שוק השטיחים מורכב גם מחברות ישראליות וגם מחברות בין לאומיות. חברות שטיחים רבות מתמקדות בשטיחים ברמה הגבוהה ביותר, לכן בין אם  אתם רוצים לקנות שטיח ארוג במכונה או כזה שנעשה בעבודת יד ומהווה יצירת אומנות, תוכלו לקנות אותו אצל חברה בינלאומית או חברה ישראלית שמתמחה בייצור מקומי.

 

מדריך לקניית שטיח – סיכום

קניית שטיח מתחילה בהגדרה של הצרכים שלכם מהשטיח שנקנה. לאחר מכן יש למדוד את גודל השטיח הרצוי ולבצע סקר שוק. סקר השוק גם יעזור לכם לאשרר את ההחלטה שלכם לגבי חברת שטיחים איכותית. בנוסף לכך יש לבצע השוואת מחירים בין החברות המציעות את סוג השטיח שמתאים לכם, ולוודא שמדובר בחברה איכותית שתנחה אתכם גם לגבי תחזוקת השטיח.

שטיחים

אולי תאהבו גם את

ביטוח מזוודות בחו_ל
ביטוח מזוודות בחו"ל

ביטוח מזוודות הוא סוג של ביטוח נסיעות המכסה את המטייל במקרה של אובדן, גניבה או נזק למזוודותיו. ביטוח זה חשוב במיוחד עבור נוסעים הנושאים עימם

קראו עוד »
להדפסה על  PVC
כמה עולה הדפסה על ?PVC

הדפסה על PVC הפכה לפופולרית בשנים האחרונות בשל התכונות הייחודיות שלה. כמו כן, PVC מתאים למגוון רחב של יישומים, החל משילוט וכרזות ועד אריזה וחומרי

קראו עוד »
לחשב קצבת ילד נכה
איך מחשבים גמלת ילד נכה?

הביטוח הלאומי אמור להיות רשת הביטחון של כולנו. אנחנו משלמים מדי חודש דמי ביטוח לאומי, בין אם אנחנו עצמאים ובין אם אנחנו שכירים. זאת מתוך

קראו עוד »