חיפוש

מה זה קואצ׳ינג ואיך זה עובד?

אחת הדרכים הכי פופולריות כיום לעזור לאנשים שרוצים לעבור שינוי משמעותי בחיים שלהם היא דרך קאוצ׳ינג. קאוצ׳ניג או אימון אישי הוא קשר סינגרטי בין מאמן אישי מוסמך ללקוח שלו, שנועד להביא את הלקוח למקום האישי, הרגשי, הזוגי או העסקי הטוב ביותר, ולפעול למישוש ההגשמה העצמית והפוטנציאל האישי של המתאמן. אימון אישי מתאים בעיקר לאנשים שבאמת רוצים להוביל שינוי בחיים שלהם מתוך מקום של פעולה ועשייה. במאמר הזה נסביר בפירוט מה זה בכלל אימון אישי, איך הוא עובד ובאיזה מצבים הוא יכול להיות מדהים ממש? קדימים מתאמנים!

 

מה זה בכלל קאוצ׳ינג?

אימון אישי בנוי מתוכנית מפורטת למדי של מספר מפגשים לצורך התחלה, שלאחריהם ניתן להרחיב את כמות המפגש, במידת הצורך. הפגישות עצמן יערכו כשעה בדרך כלל, אך נוכל למצוא כיום מאמנים שעורכים פגישות ארוכות יותר ומעדיפים להקדיש לכל פגישה שעה וחצי. הנתון הזה משתנה ממאמן למאמן אך גם מלקוח ללקוח. אימון אישי טוב יעזור לכם להציב מטרות, לפרק אותן בצורה הנכונה ולהפוך אותן לברות השגה. אימון עם מאמן טוב איתו יש לכם חיבור מעולה יכול להיות ממש משנה חיים. בארץ כיום יש לא מעט מאמנים ומרכזי אימון. חשוב מאד לבחור במקום מצוין כגון המרכז להתפתחות אישית. מדובר במרכז מעולה, בעל מוניטין מצוין המשדר מקצועיות ויידע כיצד לקחת אתכם למחוזות אליהם אתם רוצים להגיע. האימון גורם לדברים רבים שלא חשבתם שהם אפשריים, להפוך לאפשריים!

פגישת אימון אחד על אחד

איך עובד אימון אישי?

קשה לתת תשובה אחת שכן אימון אישי מורכב מאלמנטים רבים שגורמים לו להיות יעיל ולעבוד מצוין. נביא כאן את העקרונות החשובים ביותר שעוזרים לאימון להפוך להיות אפקטיבי וטוב.

 

עבודה עם מישהו חיצוני

כמו שבחדר כושר אתם תעבדו טוב יותר עם מאמן אישי, כך גם בהצבת מטרות בחיים מחוץ לחדר כושר. כשיש לצידכם עוד מישהו יכולת ההשקעה שלנו גוברת, אנחנו פתאום מגלים עוד מוטיבציה ולא מוותרים לעצמנו. בנוסף מאמן מקצועי, ממש כמו מאמן בחדר כושר, הוא אדם בעל כלים לבחון אתכם את מצבכם ולהציע לכם תוכנית פעולה מעולה.

 

ניתוח נקודת הפתיחה

יש לכם רצון לשפר את חייכם? נהדר! יכול להיות שאתם חושבים שיש תחום מסוים שבו אתם רוצים להתרכז. מאמן טוב ידע לנתח איתכם את מבנה החיים הנוכחי שלכם ולהצביע על נקודות החוזקה לצד הנקודות החלשות יותר, ויוכל להבין יחד איתכם מה המצב שלכם כרגע, ועל מה באמת צריך לעבוד.

 

מאמן טוב יעזור לכם לחלום!

מאמן טוב יעזור לקלף את השכבות של המבוכה והחסמים העצמיים שיש לנו ויעזור לכם להבין מה באמת הרצונות, החלומות והשאיפות שלכם. הוא יעזור לכם לפרק אותם למשימות ברות השגה ויוביל אתכם בבטחה בדרך להתפתחות אישית!

לסיכום, הגשמה עצמית, התפתחות אישית והעצמה הם בהשג יד של כל אחד מאיתנו. בחרו מאמן מצוין שיוכל לקחת אתכם בדרך בטוחה להשגת המטרות שלכם ושיפור החיים. בהצלחה!

פגישת אימון

אולי תאהבו גם את

ביטוח מזוודות בחו_ל
ביטוח מזוודות בחו"ל

ביטוח מזוודות הוא סוג של ביטוח נסיעות המכסה את המטייל במקרה של אובדן, גניבה או נזק למזוודותיו. ביטוח זה חשוב במיוחד עבור נוסעים הנושאים עימם

קראו עוד »
להדפסה על  PVC
כמה עולה הדפסה על ?PVC

הדפסה על PVC הפכה לפופולרית בשנים האחרונות בשל התכונות הייחודיות שלה. כמו כן, PVC מתאים למגוון רחב של יישומים, החל משילוט וכרזות ועד אריזה וחומרי

קראו עוד »
שטיחים
איך בוחרים חברת שטיחים?

חברות שטיחים מייצרות שטיחים ברמות שונות ומסוגים שונים. לכן כדאי למצוא את השטיח המתאים לכם, באמצעות חברת שטיחים איכותית. בעת בחירת שטיח לבית, צריך להתחשב

קראו עוד »
לחשב קצבת ילד נכה
איך מחשבים גמלת ילד נכה?

הביטוח הלאומי אמור להיות רשת הביטחון של כולנו. אנחנו משלמים מדי חודש דמי ביטוח לאומי, בין אם אנחנו עצמאים ובין אם אנחנו שכירים. זאת מתוך

קראו עוד »