חיפוש

מה יותר נח עט פלסטיק או עט ממתכת – יצאנו לבדוק

וויכוח קולני שהתקיים במשרד שלנו לפני כמה ימים, גרם לנו לצאת ולבדוק איזה סוג עטים נחשב לנוח יותר – פלסטיק או מתכת? קראנו את המפרט של עטים מסוגים שונים ושוחחנו עם מומחים בתחום. שכן, היה לנו חשוב להגיע למסקנה חד משמעית בנושא, שתפוגג את הוויכוח ותביא להסכמה. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את המסקנה שעמה יצאנו מבירור זה.

 

הנה כמה קריטריונים שחשוב להכיר בנוגע לנוחות

אתם וודאי מבינים שהדבר הראשון שעשינו לפני שיצאנו לחפש תשובות ברחבי הרשת היה להשתמש בעטים הללו בעצמנו. לכן, ריכזנו בקופסא אחת כל מיני עטים מפלסטיק ובקופסא השנייה כמה עטים ממתכת. שכן, היה לנו ברור שיש כל מיני משתנים שעשויים לקבוע את המסקנה הסופית. ככל שבדקנו את הנושא באופן מעמיק, גילינו שיש לא מעט קריטריונים חיוניים שצפויים להשפיע על נוחות השימוש בעט. בחרנו להציג בפניכם את אלה החשובים ביותר:

  • האופן שבו הדיו יוצא (אם מדובר בעט נובע למשל או עט רגיל)
  • הטבעה או חספוס שקיימים על גבי מבנה העט
  • אורך העט

בשלב זה אנו יכולים לגלות לכם שהנוחות היא עניין של העדפה אישית. כך שכל אחד יכול למצוא את העט הנוח לו ביותר תוך יישום של קריטריונים שנחשבים לנבחרים מבחינתו.

חָשׁוּב

כך תבחרו עט נוח מפלסטיק

אי אפשר להתעלם מן הפן התחושתי שעשוי להפריע לאנשים שונים (כמונו) שמרגישים צמרמורת בעת שימוש בעט ממתכת. אנחנו יכולים להעיד הבחירה הנוחה ביותר מבחינתנו היא עטים מפלסטיק, מכיוון שהם לא גורמים לתחושת צמרמורת בגוף. אם אתם רוצים לבחור בעט מפלסטיק מסיבה זו, עליכם לבדוק כי הוא עומד בקריטריונים הבאים:

  • אורך ורוחב סטנדרטי
  • בעל ראש דיו רגיל (ולא נובע)
  • ללא חספוס או הטבעה בולטת (אפשר עם הדפס)

 

כך תבחרו עט נוח ממתכת

אם אין לכם בעיה עם המגע המתכתי, עליכם לבחור בעט הבסיסי ביותר. זה שיכלול ראש דיו רגיל, עם הטבעה או ללא. ההמלצה שלנו היא לבחור גם כאן בעט שאינו רחב מידי. שכן, עטים רחבים עשויים לגרום למאמץ בכף היד שצפוי להוביל בסופו של דבר לדלקת בגיד.

עט מתכת נוח

המסקנה – הכול עניין של תחושה

פנייה אל עובדים ולקוחות שמשתמשים בעטי פלסטיק או מתכת, תגרום לכם להבין שמדובר בעניין תחושתי. שכן, יש מי שלא מסוגלים לגעת בעטים ממתכת, בעוד אחרים לא מרגישים כלל בקושי זה. עכשיו אתם מודעים לדבר, כך שנותר לכם רק להשתמש בעטי מתכת ו\או פלסטיק מסוגים שונים ולגלות אם יש לכם רגישות כלשהי לאחד מהם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את העט הנוח ביותר בעינינו. עכשיו אתם מכירים בקריטריונים החשובים ביותר, כך שנותר לכם רק להקדיש לעניין כמה דקות ולגלות מה הוא העט הנוח ביותר לשימוש מבחינתכם.

עט פלסטיק או עט מתכת

אולי תאהבו גם את