חיפוש

מונחים בתזונה

רוצים להכיר טוב יותר את עולם התזונה ולדעת שאתם ממצים את הפוטנציאל שלכם באימונים? ובכן, אם בוחנים את המונחים הבסיסיים, אז מגלים שמדובר בעניין לא מורכב בכלל, וכזה שאפשר להבין אותו בתוך זמן קצר. בכדי שיהיה לכם ברור יותר כל ההתעסקות עם תזונה והמונחים השונים, החלטנו להרחיב מעט על המונחים הנפוצים ביותר שיהיה כדאי לכם להכיר.

תזונה בריאה

כל המונחים הבסיסיים

ראשית כל, ערן שני מסביר כי הדבר הנפוץ ביותר שתשמעו עליו זה חלבון. בעבור אנשים שפעילים גופנית, מומלץ לקחת כמות חלבון שכפולה פי 1 עד 1.5 ממשקל הגוף. כמובן שהדבר יכול להשתנות בהתאם למטרות המתאמן, כך שזה משהו שצריך לבחון לאורך הדרך בעזרתו של מאמן כושר מקצועי שיוכל להכווין אתכם ולעזור לכם.

למידע נוסף על אבקת חלבון ניתן לקרוא כאן

מומלץ לאכול כמות פחמימות שגדולה פי 3 עד 4 מכמות החלבון שאתם מתכוונים לאכול. ניתן לקבל חלבון מהחי כמו קייטרינג בשרים, גבינות ודגים ומהצומח כמו עדשים וחומס.  ברחבי האינטרנט ניתן למצוא בקלות מידע אשר מפרט על כל התכולה התזונתית של כל מאכל, כך שזה פשוט למדי להבין מה כדאי לאכול ומה לא.

בגדול יהיה כדאי לכם להימנע מאכילה של מזונות מתועשים שלא מטיבים עם הגוף שלכם, שכן כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר בריאים ולהפוך את הגוף שלכם לכזה שפשוט מתפקד בצורה הרבה יותר טובה כאשר הוא צריך לבנות שריר. זה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם לא למעט.

אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד לגבי התפריט התזונתי שאתם מנסים ליצור לעצמכם, אז תוכלו להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים בכך שתבחרו לפנות אל מאמן כושר שגם מתמחה בתזונה, כמו ערן שני, אשר יוכל לעזור לכם לאורך כל הדרך ולהבטיח שאתם תוכלו להצליח במסע שלכם לגוף בריא.

מקפידים על תזונה בריאה לאורך זמן

אנו בטוחים שאתם רוצים לעשות את הטוב ביותר בעבור הגוף שלכם, ולפיכך יהיה כדאי לכם לעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם מצליחים להקפיד על תזונה שתהיה כמה שיותר בריאה לגוף שלכם ולאורך זמן.

תזכרו שאתם לא צריכים להתלבט יותר מידי לגבי הדברים הספציפיים שתוכלו לאכול, שכן אתם מבחינתכם יכולים פשוט לפנות אל ערן שני, אז יוכל לעזור לכם עם כל המידע הדרוש ולעשות כל מה שצריך על מנת שיהיה לכם ברור מה אתם צריכים לאכול בכל יום ויום.

מאמן כושר אישי לשירותכם

אם אתם רוצים לבחור בשירותיו של מאמן כושר שיוכל להכווין אתכם גם בפן התזונתי על הדרך, אז ערן שני ישמח לעזור לכם ולדאוג לכך שתוכלו להיכנס לכושר שיא כבר בזמן הקרוב. אנו בטוחים שהאימונים האיכותיים שהוא יעביר לכם יאפשרו לכם להכניס את הגוף שלכם למצב הרבה יותר טוב מבחינה גופנית, כך שאתם תוכלו להרגיש מעולה עם עצמכם. זה ללא ספק יוכל להביא לשינוי חיובי בתפקוד היומיומי שלכם.

אולי תאהבו גם את