חיפוש

5 שאלות ששואלים מפעיל ימי הולדת

יום ההולדת של ילדכם מתקרב ומגיע ואתם מרגישים כיצד הלחץ לקראת האירוע מתחיל לחלחל פנימה. שאלות כמו כיצד תחגגו, היכן, את מי תזמינו ומה יעשו הילדים במהלך האירוע כדי שייהנו ולא ישתעממו, ללא ספק מציפות אתכם ואתם מקווים שהתובנות ינחתו בקרבתכם בהקדם האפשרי. אז הבא נשים את הכל בצד ונתרכז אך ורק בדבר אחד, שהוא כנראה הדבר החשוב ביותר אתו צריך להתחיל – מי ידאג להפעיל את הילדים כדי שיהיה להם כיף ומעניין.  מצאו לכם מפעיל או מפעילה ולפני שתסגרו עניין תשאלו את השאלות הבאות:

 

לאילו גילאים אתם מתאימים?

יכול להיות שראיתם ברשת מפעיל מגניב שנראה לכם חמוד ומצחיק אבל, רק רגע, לפני שתקבלו החלטה לגביו אתם חייבים לשאול אותו עם אילו גילאים הוא רגיל לעבוד. קיים הבדל גדול, כשמדובר בילדים קטנים, בין שכבת גיל אחת לאחרת ולכן, חשוב מאוד לוודא שלמפעיל שלכם ניסיון עם שכבת הגיל של ילדכם. פעילות שלא תתאים לגיל הילדים עשויה להרוס את יום ההולדת.

 

כמה זמן לוקחת ההפעלה?

לאחר שבדקתם מהם הגילאים בהם מתמחה המפעיל שלכם בדקו מה משך ההפעלה שהוא מתכנן. ילדים קטנים הם בעלי סבלנות קצרה מאוד ולפיכך, הפעלה ליום הולדת אסור שתעבור את 50 הדקות. פעילות שתימשך זמן ארוך יותר תגרום לכך שבשלב מסוים, גם אם הילדים נהנים, הם יאבדו את סבלנותם וההפעלה תסתיים בצורה מאכזבת ביותר. 

 

המלצות על המפעיל

חשוב מאוד לקבל המלצות על המפעיל שאתם מעוניינים בו מאנשים שאתם סומכים עליהם ויש להם ילדים בגיל של ילדכם. הדבר בהחלט מקטין את הסיכוי לנפילה לא נעימה עם המפעיל. עקבו גם אחר המלצות שמתפרסמות ברשת אם יש ואל תסתפקו בהמלצות שכתובות באתר של המפעיל. 

 

תוכן ההפעלה

בתחום הפעלות הילדים קיימים עשרות סוגים של הפעלות, לכל גיל, בכל מקום בו מתקיים האירוע ולכל כמות של ילדים. תפריט ההפעלות אותו ניתן למצא כולל הפעלות עם חיות, הפעלות מוזיקליות, הפעלות למדען הצעיר, סדנאות יופי לבנות, סדנאות יצירת בועת קסם, הפעלת פיסול בלונים, סדנאות קסמים, הפעלות אוריגמי, סדנאות להכנת לוכד חלומות, הפעלות לשף המתחיל ועוד. נסו להבין עם שניים שלושה הורים של ילדים שהם חברים של ילדכם, מה הילד שלהם אוהב, זה יעזור לכם לבחור את התוכן הנכון להפעלת יום ההולדת. ילדים אוהבים פרסים, אי לכך, בדקו שהמפעיל מקיים תחרויות נושאות פרסים כחלק מההפעלה.

 

הגברה ליום ההולדת

כשמדובר ביום הולדת לילדים קטנים מקובל שהמפעיל, האמן, הקוסם או כל אחד אחר שמגיע לעשות פעילות כזאת או אחרת עם הילדים, יביא עמו מערכת הגברה קטנה שמתאימה לפעילות שלו ולכמות הילדים שיהיו בחגיגה. על פי רוב מחיר ההפעלה כבר כולל את ההגברה.

 

סיכום

הפעלת יום הולדת היא פתרון מעולה להעסקת הילדים בחגיגה והיא תשדרג את האירוע ותסייע לו להסתיים בהצלחה. שאלו שאלות את המפעיל המיועד כדי להיות בטוחים שהוא האיש הנכון בשבילכם.

לרשום תוכניות יום הולדת
לרשום תוכניות יום הולדת

אולי תאהבו גם את

אמן חושים מומלץ

לאחרונה נחשפנו לצערנו למצבים שבהם מכרים וקרובי משפחה שלנו הזמינו מפעילים לאירוע שלהם וגילו שהם עשו טעות. במקרה אחד, המפעיל הוזמן לאירוע חגיגות יום הולדת

קראו עוד »